Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -
