Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Content
tr: İçerik

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: - Use default -
tr: - Öntanımlıyı kullan -
