Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Content
ug: مەزمۇن

en: - None -
ug: يوق
