Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Content
vi: Nội dung

en: - None -
vi: - Không -

en: class
vi: lớp
