Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Content
af: Inhoud

en: - None -
af: - Geen -
