Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Content
ast: Conteníu

en: - None -
ast: -Nengún-
