Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-
