Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Content
ca: Contingut

en: - None -
ca: - Cap -

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -
