Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Content
cy: Cynnwys

en: - None -
cy: - Dim -
