Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Prefix
de: Präfix

en: Content
de: Inhalt

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: class
de: Klasse

en: id
de: ID

en: - Use default -
de: - Standard verwenden -
