Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Content
fi: Sisältö

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Panels
fi: Paneelit

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -
