Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Content
fil: Nilalaman

en: - None -
fil: - Wala -
