Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Content
gl: Contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
