Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Content
hi: सामग्री

en: - None -
hi: - कोई नहीं -
