Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Content
id: Konten

en: - None -
id: - Tiada -

en: class
id: kelas

en: - Use default -
id: - Gunakan bawaan -
