Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Content
it: Contenuto

en: - None -
it: - Nessuno -

en: - Use default -
it: - Usa predefiniti -
