Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Content
ja: コンテンツ

en: - None -
ja: - なし -

en: Panels
ja: パネル

en: - Use default -
ja: - デフォルトを使用 -
