Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -
