Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Content
kk: Контент

en: - None -
kk: Таңдалмаған
