Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: - None -
ku: - هیچ -
