Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Content
lt: Turinys

en: - None -
lt: - Joks -
