Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
