Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -
