Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Content
os: Мидис

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
