Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Content
pt: Conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: - Use default -
pt: - Usar padrão -
