Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Suffix
ro: Sufix

en: Content
ro: Conținut

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -
