Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Content
ru: Содержимое

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Panels
ru: Панели

en: class
ru: класс

en: - Use default -
ru: - По умолчанию -
