Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: - None -
sv: - Ingen -

en: id
sv: ID

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -
