Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Content
uk: Вміст

en: - None -
uk: - Немає -

en: Panels
uk: Панелі

en: class
uk: клас

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -
