Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Content
ur: متن

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -
