Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: السابق

en: Suffix
ar: اللاحق

en: Content
ar: المحتوى

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -
