Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Content
be: Змесціва

en: - None -
be: - Нічога -
