Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Content
eo: Enhavo

en: - None -
eo: - Neniu -
