Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Content
hu: Tartalom

en: - None -
hu: – Nincs –

en: class
hu: osztály

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -
