Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Ekkert -

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
