Panels Extra Styles (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -
