Panels Extra Styles (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Content
te: సారము

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -
