Panels Extras (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Panels
pl: Panele

en: Term
pl: Termin

en: Show home page link in breadcrumb
pl: Pokaż link do strony głównej w lini z odnośnikami nawigacyjnymi

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj separator na końcu ścieżki

en: Menus
pl: Menu

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka znajduje się tuż przed tytułem.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
pl: Dodaj tytuł zawartości na końcu ścieżki

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
pl: Przydatne, gdy ścieżka nie jest umieszczona tuż przed tytułem.

en: Parent item:
pl: Element nadrzędny:

en: <em>The menu selected by the page</em> can be customized on the <a href="!url">Menu block settings page</a>.
pl: <em>Menu wybierane przez stronę</em> może być dostosowane za pomocą <a href="!url">ustawień modułu Menu block</a>.
