Panels Extras (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Node
ru: Материал

en: Panels
ru: Панели

en: Term
ru: Термин

en: Show home page link in breadcrumb
ru: Показывать ссылку на главную страницу в навигационной панели

en: Menus
ru: Меню
