Panels Extras (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Node
uk: Матеріал

en: Panels
uk: Панелі

en: Term
uk: Термін

en: Menus
uk: Меню

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
uk: Тільки текст. Не забудьте додати пробіли.

en: Parent item:
uk: Батьківський елемент
