Panels Extras (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Term
ca: Terme

en: Show home page link in breadcrumb
ca: Mostra un enllaç a la pàgina principal al fil d'ariadna

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ca: Afegeix un separador al final del fil d'ariadna

en: Menus
ca: Menús

en: Parent item:
ca: Element pare:

en: <em>The menu selected by the page</em> can be customized on the <a href="!url">Menu block settings page</a>.
ca: <em>El menú seleccionat per la pàgina</em> es pot personalitzar a la <a href="!url">pàgina de paràmetres del Menu block</a>.
