Panels Extras (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Node
cs: Uzly

en: Term
cs: Termín

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Menus
cs: Menu

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.
