Panels Extras (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Node
ja: ノード

en: Panels
ja: パネル

en: Term
ja: ターム

en: Show home page link in breadcrumb
ja: パンくずリストにホームページのリンクを表示

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ja: パンくずリストの最後に分離を追加

en: Menus
ja: メニュー

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
ja: テキストのみ。スペースを忘れないようにしてください。
