Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: - All -
af: - Alle -
