Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar
