Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর
