Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Clone
ca: Clona

en: Basic information
ca: Informació bàsica

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Identifier
ca: Identificador

en: - All -
ca: - Tot -

en: General system related configuration.
ca: Configuració relacionada amb el sistema en general.
