Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: - All -
eo: - Ĉio -
