Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Category
es: Categoría

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Panels
es: Paneles

en: Clone
es: Clonar

en: Basic information
es: Información básica

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: Identifier
es: Identificador

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
es: Las categorías sólo pueden contener caracteres alfanuméricos o espacios.

en: copy
es: copiar

en: - All -
es: - Todo -

en: Invalid object name.
es: Nombre de objeto no válido.

en: Go to list
es: Ir a lista

en: General system related configuration.
es: Configuración relacionada con el sistema general.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
es: En qué categoría debería aparecer este diseño. Si se deja en blanco, la categoría será "Misceláneos".

en: Builders
es: Constructores

en: @label settings
es: configuración de @label
