Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Panels
eu: Panelak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: - All -
eu: - Dena -

en: Go to list
eu: Joan zerrendara

en: General system related configuration.
eu: Sistemari dagozkion ezarpen orokorrak.
